Skip to content

Správa firemního Instagramu a Facebooku​

Postarám se o to, aby o vás věděli ti správní lidé

Správa firemního Instagramu a Facebooku

Postarám se o to, aby o vás věděli ti správní lidé

moji srdcaři

Na pravidelné přidávání příspěvků nemáte ani čas, ani lidi, ani znalosti. Nevadí, jistím vás.

Sice jste to zkoušeli, ale na to, kolik času vás to stálo, jste s výsledkem nebyli spokojeni. Navíc se všechno tak rychle měnilo a přibývaly nové možnosti, že vám z toho šla hlava kolem. Co s tím?

Hoďte starosti o sítě na mou hlavu

Proč začít spolupracovat právě se mnou?

Správu sociálních sítí přizpůsobuji každému klientovi na míru. Proto si před začátkem spolupráce nezávazně popovídáme o tom, jaké jsou vaše cíle a očekávání, co byste chtěli na sítích dokázat a s čím vším vám můžu pomoci. Např.:

Kdo jsem a proč jsem pro vás ta pravá?

Jmenuji se Denisa Drbohlavová a tvorbou strategie na Instagramu se zabývám již třetím rokem. Za tu dobu jsem vytvořila desítky strategií pro menší tvůrce i velké firmy a pomohla hned několika podnikatelům k úspěchu na 2. nejoblíbenější sociální síti v ČR. Studiu Instagramu jsem věnovala tisíce hodin, abyste právě vy nemuseli. Proto za ten samý čas, co byste sítím věnovali vy, spolu dokážeme mnohonásobně víc. Vy se mezi tím můžete soustředit na to, co vás skutečně baví a sledovat, jak vaše popularita roste.

Co společně dokážeme?

Kdo už těží z mých zkušeností?

“Spolupráci s Denčou můžeme opravdu doporučit. Často spolupracujeme s externisty a málokdo je opravdu tak pečlivý jako ona. Velmi si ceníme, že umí dodržovat termíny odevzdání práce. Je kreativní a když je potřeba, umí navrhnout vlastní řešení problému.”
“Na spolupráci s Denčou oceňuji její schopnost pochopit naše potřeby a pracovat samostatně. Naše sociálně-síťové aktivity od té doby nabraly úplně jiné obrátky. Navíc díky jejímu extrémně příjemnému a profesionálnímu vystupování je spolupráce s Denčou fakt radost!”
“Denisa je velice talentovaná markeťačka, která ví velice dobře, co firmám a podnikatelům při používání sociálních sítích chybí, na co by se měli zaměřit a jak jim pomoci. Neznám nikoho, kdo by o Instagramu věděl víc než ona.”
Jana Dubnová
Freelancer

NOVINKA

Individuální online školení pro váš tým

Nechcete být závislí na externistovi? Potřebujete, aby se váš tým uměl za vaši značku postavit na sítích sám? Neradi plýtváte časem i penězi a chcete mít skvělé výsledky hned teď? Napište mi a já pro vás uspořádám online školení přesně podle toho, co vaše sítě i lidi potřebují.

Potřebujete pomoci se sítěmi? Napište mi

Určitě vás napadla nějaká otázka. Nebo se chcete pobavit o tom, jak vám můžu pomoci. Nebo máte už dokonce jasno a chcete začít co nejdříve. Napište mi, jaká je vaše představa, jestli už sítě máte (připojte odkaz) nebo, na co se chystáte. Spolu to 100% zvládneme.