Skip to content

Soukromá online konzultace

pro jednotlivce, kteří chtějí rozjet svůj Instagram

a vytvořit strategii na míru

Soukromá online konzultace

pro jednotlivce, kteří chtějí rozjet svůj Instagram

a vytvořit strategii na míru

Individuální online konzultace pro váš Instagram

Mým cílem je vás naučit, jak Instagram využívat efektivně, aby vám přinášel výsledky, které sami chcete. Abyste se při prezentaci své značky cítili dobře a sebevědomě. A především vám dodat motivaci pokračovat v tom, co děláte!

Během konzultace se dozvíte

Jak vytvářet hezký vizuální obsah

Jak vytvořit strategii

Jak s Instagramem pracovat

Říkáte si často:

Potom jsem tu pro vás. Vím, že správa Instagramu, budování brandu a ještě k tomu se cítit dobře může být náročné. Snažím se, aby podnikatelky neztratily motivaci jít dál a naučily se něco nového.

S kým si budete povídat?

Jmenuji se Denisa Drbohlavová a tvorbou strategie na Instagramu se zabývám již třetím rokem. Za tu dobu jsem vytvořila desítky strategií pro menší tvůrce i velké firmy a pomohla hned několika podnikatelům k úspěchu na 2. nejoblíbenější sociální síti v ČR. Studiu Instagramu jsem věnovala tisíce hodin, abyste právě vy nemuseli.

Všechny mé znalosti, zkušenosti a kus sebe jsem vkládám do každé konzultace. Proto je nevyčerpatelným zdrojem informací pro všechny, kteří chtějí vést úspěšný Instagram, ale přesně neví, jak na to.

Jak to bude probíhat

Dáme jedno kafe - jednorázová konzultace

Máte konkrétní dotazy

ale odpovědi žádné. Společně projdeme vše co vás ohledně Instagramu trápí a najdeme řešení.

Instagram používáte

ale nevíte jak dál. Stojíte na místě a netušíte, jaký by měl být příští krok. Trávíte na Instagramu několik hodin týdně, ale žádné výsledky.

S Instagramem začínáte

a potřebujete poradit, zda je to vhodná platforma pro vaše podnikání. Jak najít svou cílovou skupinu a jak s nimi komunikovat.

Zajímá vás konkretní oblast

jak používat IG příběhy, jaký obsah tvořit nebo proč používat IGTV.

denisa drbohlavová

Jedna schůzka nestačí - balíček 4 hovorů

Myslíte to s Instagramem vážně

a víte, že vám jedna schůzka nestačí.

Potřebujete strategii

ale netušíte kde začít. Víte, že vaši zákazníci na Instagramu jsou, ale potřebujete pomoct s jejich nalezením.

Netušíte jak na Instagramu komunikovat

neustále hledáte své slovo. Nemáte dostatek sebedůvěry s vašimi sledujícími komunikovat a pořádně netušíte, jak jim kvalitně předávat váš obsah.

Budu tady pro vás

pokud uvidím, že strategie kterou jsme vytvořili nefunguje, změním ji. Budete mít dotazy, jsem tu pro vás.

Každá konzultace je jiná. Ale vždy je to o vás

Vím, že každý potřebuje trochu jiný přístup a každého zajímá něco jiného. Proto konzultace netvořím podle osnovy, ale ke každému z vás přistupuji individuálně. Zaměřuji se na to, co konkrétně zajímá vás.

Jak jsem vám pomohla...

“Nikdy jsem na žádné takové konzultaci nebyla, měla jsem trochu obavy, protože spoustě věcem spojených se sociálníma sítěma nerozumím. Na samotné konzultaci jsem si přišla jako s kamarádkou u kafíčka, které se můžu na vše zeptat. Informace jsem "dostala" uceleně a srozumitelně a na všechny otázky mi bylo odpovězeno tak, že jsem tomu rozuměla. Super byl i email, kam jsi mi sepsala všechny body konzultace, často se do něj vracím.”
“Když jsme se rozhodla rozhýbat instagram narazila jsme na Denisu. Moc se mi líbilo jak o tom mluvila. Naše konzultace byla příjemná a dověděla jsme se plno praktických věcí. Moc mi pomohlo slyšet určité věci, které sama vím, ale potřebovala jsme je slyšet od úplně nezaujatého člověka, který mě nezná a tím mě to více povzbudilo na tom pracovat. Líbí se mi, že jsme dostala přímo tip na to co a jak dělat, co zlepšit a na co se zaměřit. ”

Ceny konzultací

Ceny konzultací

Jednorázová konzultace, akční kroky a e-mail podpora
3.000 Kč

Balíček 4 hovorů
8.500 Kč

Poptávka na konzultaci