Skip to content

Online workshop

Jak prezentovat svou značku na Instagramu

aby vám začala růst před očima

Online workshop

Jak prezentovat svou značku na Instagramu

aby vám začala růst před očima

Termín workshopu: připravuje se

Ukažte, co doopravdy tvoříte, a kdo za tím vším je

Víte, že prodávat všem na světě je nesmysl. Že potřebujete najít svého ideálního zákazníka. Ale kde ho hledat a jak by měl vypadat?

 

Aby naše produkty a služby správně pochopili i ostatní, musíme je nejdřív pochopit my sami. Proč děláme to, co děláme, jak chceme, aby naši práci vnímali ostatní. Na kurzu si ukážeme, jak myšlenky a nápady přenést do online světa tak, aby byly v souladu s tím, kdo jsme my sami.

Co se na workshopu naučíte?

Tvořit obsah pro svůj Instagram

Prezentovat své služby a produkty

Komunikovat se svými fanoušky

Využívat všechny kanály na Instagramu

Vím, jak důležitý je individuální přístup. Proto se kurzu může účastnit maximálně 5 lidí. Díky tomu se můžu 100% věnovat každé z vás a žádná otázka nezůstane nezodpovězená.

„Ráda bych se svou tvorbou živila, ale nevím, jak na to.“

Máte nápad i vášeň a víte, co vás baví. Jediná věc, která vás brzdí, že netušíte, jak se svou tvorbou začít živit. Přejete si přejít na volnou nohu a začít konečně dělat to, co vás naplňuje. Rádi byste se naučili prezentovat své služby, ale všude je tolik informací, že se vám z toho točí hlava.

Workshop se skládá ze 2 částí:

O Instagramu

Povíme si, proč je Instagram důležitý pro prezentaci vašich služeb a produktů. Co lidé na této síti vyhledávají a proč na ni chodí. Jak které kanály používat a přizpůsobit jim strategii. Ukážu vám účty, které jsou úspěšné a dělají svou práci skvěle. Rozebereme si proč a jak tvoří svůj obsah, aby získali ty správné zákazníky a spoustu dalšího.

O vás

Ukážeme si, jak najít svůj vlastní styl prezentace a proč je to důležité, jak tvořit obsah a jak se svými sledujícími komunikovat, aby se stali loajálními a platícími zákazníky.

Spojíme se skrz aplikaci ZOOM a strávíme spolu 2 intenzivní hodiny. 

Kdo vás workshopem provede?

Jmenuji se Denisa Drbohlavová a tvorbou strategie na Instagramu se zabývám již třetím rokem. Za tu dobu jsem vytvořila desítky strategií pro menší tvůrce i velké firmy a pomohla hned několika podnikatelům k úspěchu na 2. nejoblíbenější sociální síti v ČR. Studiu Instagramu jsem věnovala tisíce hodin, abyste právě vy nemuseli. Všechny mé znalosti, zkušenosti a kus sebe jsem vložila do tohoto kurzu. Proto je perfektním zdrojem informací pro všechny, kteří chtějí vést úspěšný Instagram, ale přesně neví, jak na to.

Co si z workshopu odnesete?

Naučíte se, jak s Instagramem pracovat tak, aby vaše značka byla vidět. Budete vědět, jak komunikovat s vašimi sledujícími a vytvoříte si s nimi vztah, který vydrží.

Prezentace vaší značky pro vás od teď bude zábava a především budete vědět, jak na to.

Co se o workshopu povídá

“Jsem nadšená a motivovaná. Děkuji. Byl to kopanec, který potřebuji, ale v pozitivním duchu.”
“Velmi poutavý obsah, který jsem začala aplikovat. Určitě bych uvítala pokračování. Děkuji.”
Martina Peková
“Denisa vytvořila workshop pouze pro mojí VIP komunitu a všichni jsme byli nadšeni. Denisa je velmi profesionální a má obrovské znalosti ohledně Instagramu. Žádná otázka pro ní není složitá a trpělivě na všechny odpovídá. Umí nenásilně propagovat svůj brand a naučí to i vás. Doporučuju jí, kudy chodím.”

Kolik dvouhodinový workshop stojí?

Dvě hodiny, během kterých se naučíte tvořit obsah pro váš Instagram, vás vyjdou na:

1.500 Kč

Po přihlášení do workshopu vám přijde e-mail s instrukcemi, jak budeme dál pokračovat. Těším se na vás.

Individuální online školení pro váš tým

Chcete, aby se váš tým uměl za vaši značku na sociálních sítích postavit sám? Rádi byste se s Instagramem naučili zacházet sami a nebyli tak závislý na externistovi? Skvělé! Pojďme se podívat, jak bych vám mohla pomoci.