Skip to content

Kompletní průvodce Instagramem

Jak vytěžit z 2. nejoblíbenější sociální sítě v ČR maximum pro svou značku

Instagram vás baví, ale nepřináší vám tolik zákazníků, kolik jste si představovali. Nejste si jistí, jaký obsah na váš Instagram přidávat a články a rady z Internetu se vám vůbec neosvědčily. Je vám to povědomé?

denisa drbohlavová

“Potřebuju pomoct, ale taky to chci dokázat úplně sama.”

Jste ve fázi, kdy konečně můžete používat Instagram pro propagaci vaší služby nebo produktu, ale nevíte, kde začít? Nejste si jisti, zda vám znalosti z osobního užívání Instagramu stačí k tomu, abyste si vytvořili fungující profil? Trávíte nad telefonem veškerý volný čas a občas máte chuť se na to už vyprdnout?

Vstoupit na trh s novým produktem nebo službou je výzva, ale vy to hravě zvládnete. E-book je tu od toho, aby vám cestu maximálně ulehčil.

Jak na Instagram od A do Z jsem pro vás sepsala na jedno místo

Tvořit obsah na Instagram jako profík zvládnete i vy. Stačí vám k tomu pár minut denně a tenhle návod.

denisa drbohlavová

Vše, co jste kdy potřebovali vědět o Instagramu v jednom e-booku

Vytvořila jsem příručku, která vám bude vždy po ruce. Najdete v ní:

Objednejte si pomocníka, který vám pomůže zviditelnit svou značku na Instagramu.

Kdo e-book sepsal?

Jmenuji se Denisa Drbohlavová a tvorbou strategie na Instagramu se zabývám již třetím rokem. Za tu dobu jsem vytvořila desítky strategií pro menší tvůrce i velké firmy a pomohla několika podnikatelům k úspěchu na 2. nejoblíbenější sociální síti v ČR. Studiu Instagramu jsem věnovala tisíce hodin, abyste právě vy nemuseli.

Všechny mé znalosti, zkušenosti a kus sebe jsem vložila do jednoho e-booku. Proto je perfektním zdrojem informací pro všechny, kteří chtějí vést úspěšný Instagram, ale přesně neví, jak na to.

Co se díky e-booku naučíte?

Dozvíte se, jak s Instagramem pracovat, aby vám pomohl se ukázat vaším zákazníkům. Budete psát poutavější příspěvky, díky kterým získáte více sledujících.

Tvorba obsahu pro vás bude od teď jednodušší a hravě si s ní poradíte.

Kolik to stojí?

Tisíce hodin mého studia Instagramu teď získáte shrnuté v jednom e-booku za

390 Kč

V tuto chvíli pro vás e-book aktualizuji.

Co na e-book říkají ostatní?

Nikdy bych neřekla, že se tolik informací dá tak pěkně shrnout a ještě ke všemu čtivě a zajímavě podat. Těch několik desítek stran jsem nasála během odpoledne a měla pocit, že vím o Instagramu úplně všechno. Skvělá příručka pro instagramové začátečníky i pro pokročilé, co si chtějí ucelit znalosti. Velký palec nahoru a děkuji! Těším se na další knihy.
Chcete Instagram své značky posunout na novou úroveň, ale nemáte čas hledat všemožné články a návody, jak na to? Denisin e-book vám přinese všechny informace, které potřebujete vědět, v přehledné, snadno srozumitelné formě. E-book máte přečtený za pár hodin a dostanete v něm spoustu praktických rad, ukázek a inspirace. Žádný zbytečný balast nebo snaha na vás vydělat – pouze doopravdy hodnotné informace a tipy. Doporučuji každému, kdo se chce zorientovat v marketingovém potenciálu Instagramu.
Jako markeťačka s Instagramem pracuji denně. Myslela jsem si, že už není moc toho, co bych se mohla přiučit, ale mýlila jsem se. V Denčině e-booku jsem našla nesčetně nových tipů, které mi v podnikání pomohou a jsem moc vděčná za její rady ohledně doporučovaných aplikací. Moje stories teď díky ní dostaly úplně nový rozměr!
Jana Dubnová
Freelancer